Çözüm Ortaklarımız

Güç birliği yaptığımız, alanında profesyonel hizmet veren firmalar...
Nic.tr

Nic.tr

Nic.tr (".tr" Alan Adları) Yönetimi, 1991 yılından bu yana Türkiye'yi ilk olarak İnternet'e bağlayan Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) bünyesinde, ICANN ve IANA rehberliğinde çalışmalarına devam etmektedir. ".tr" alan adı işlemleri için gerekli olan politika ve prosedürler, 1991-1998 yılları arasında, ODTÜ - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nca oluşturulmuş ve uygulanmıştır.
Turhost

Turhost

Turhost bir Aerotek Bilişim Ltd. Şti. markasıdır ve 2004 yılında İzmit'te kurulmuştur. Sunduğu hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri (Canlı Yayın) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.
Natro

Natro

Bugün Natro Communication Ltd., natro.com markası altında Türkiye'nin en büyük web hosting firmalarından biridir.İstanbul Esentepe Merkezli ofis ve veri merkezlerinde otuzdan fazla çalışanı, dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezi ve 10 yılı aşan tecrübesiyle yetmiş bin den fazla müşteriye hizmet vermektedir.
Global Sign

Global Sign

GMO Globalsign; SSL sertifikaları konusunda hizmet veren ve özellikle SSL sertifikası yönetimi ve Bulut Bilişim’in güvenli hale getirilmesi konusunda köklü ve güçlü bir kurumdur. Bilgisayar ağları ve mobil erişimler için, Çoklu-Alanadı Sertifikası veya Extended Validation (Yeşil Adres Çubuğu) SSL ürünleri, Kod(Yazılım) İmzalama, Adobe PDF İmzalama, Microsoft Office Dijital İmzaları, S/MIME Güvenli Eposta Hizmetleri ile Güçlü Doğrulama Sertifikaları sağlar.
Alp Yeminli Tercüme Bürosu

Alp Yeminli Tercüme Bürosu

Kalite, müşteri memnuniyeti, hızlı ve uygun fiyat politikasını ön planda tutan Alp Yeminli Tercüme Bürosu başta İngilizce, Rusça, Almanca ve Fransızca olmak üzere tüm dillerde web sitesi, ticari, hukuki, akademik, teknik, tıbbi tercüme ve çeviri hizmetleri sunan ilkeli ve güvenilir bir tercüme bürosudur.Hukuki, ticari, edebi ve akademik çevirileriniz için güvenebileceğiniz bir çözüm ortağıdır.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Haberler & Duyurular
Likya Evleri Olympos'un Yeni Websitesi Yayında
Antalya'nın Kumluca ilçesinde yer alan Likya Evleri Olympos, müşterilerine ahşap bungalowlarda konaklama imkanı veren,butik otel tarzında çalışan, yaz-kış açık olup konuklarını akdeniz sıcaklığıyla ağırlayan bir turizm işletmesidir.Likya Evleri Olympos, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website çözümleri ve online rezervasyon sistemleri çözümleri için bizleri tercih etti. Bu tercihlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. 3D ile güvenli bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz otel online rezervasyon sistemi sayesinde kolayca rezervasyon yapabilir ve huzurlu bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.Likya Evleri Olympos websitesi:  www.olymposlikyaevleri.com
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2014 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger