Online Tahsilat Sistemi
Müşterilerinizden 7 gün 24 saat kredi kartı ile kolayca ödeme almaya başlayın...

Online Tahsilat Sistemi

İşletmenizin tahsilatlarını internete taşıyarak ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir platform üzerinden almak istiyorsanız kendi web yazılımımız olan Sürrealist Online Tahsilat Sistemi’ni öneriyoruz.

Online Tahsilat Sistemimizin Başlıca Özellikleri

Online tahsilat sistemimizin arayüzü son derece basit, yönetimi çok kullanışlı ve kolaydır. Sistemimizde yer alan başlıca özellikler şu şekildedir:
Ödeme Seçenekleri
|  Tek Çekim, Taksitli Ödeme

Online tahsilat sistemimizde sanalpos entegrasyonu sonrasında müşterilerinize tek çekim ödeme seçeneği yanında taksitli ödeme seçeneği de eklenebilmektedir. Tabii bunun için daha önceden bankanız ile görüşerek sanalposunuzda taksitli ödeme özelliğini aktif ettirmeniz gereklidir.

Dövizli Tahsilat
|  Multicurrency

Özellikle yurt dışındaki müşterileriniz veya iş ortaklarınızdan alacağınız ödemeler için TL'nin yanında EURO, USD, GBP ve diğer para birimlerinden tahsilatınızı yapabilirsiniz. 

TL dışındaki diğer para birimlerinden tahsilatınızı sanal pos üzerinden yapabilmeniz için, sanal posunuzda Multicurrency özelliğinin banka tarafından açılmasını talep etmelisiniz.

Çoklu Sanalpos Entegrasyonu
|  3D veya Normal

Online tahsilat sistemimize başta Garanti Bankası, İş Bankası, Finansbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, Yapı Kredi Bankası olmak üzere tüm bankalara ait sanalposların (3D veya normal olarak) kurulumu sorunsuz yapılmaktadır. 

Sistemimize bir adet sanalpos kurulumu ücretsiz yapılmaktadır. Birden fazla sanalpos kurulumu için entegrasyon hizmet bedeli alınmaktadır. Sanalpos entegrasyonu 2-10 gün arası sürebilmektedir. Bu süre banka ile yapılacak yazışmalara göre artabilmektedir.

PayPal ile Tahsilat

Yurt dışında, özellikle Avrupa'da yaygın olarak kullanılmakta olan PayPal, güvenli bir ödeme metodur. Online tahsilat sistemimize, kredi kartı ile ödeme seçeneğinin yanında talep edilmesi halinde PayPal ile ödeme seçeneği de eklenebilmektedir.

PayPal entegrasyonu tüm paket tiplerimize rahatlıkla yapılabilmektedir ancak hizmet bedeli paket fiyatına dahil değildir. İstenilmesi halinde hizmet bedeli ek olarak faturaya yansıtılacaktır. 

Mobil Cihazlardan Tahsilat
|  Akıllı telefonlar, tabletler...

Online tahsilat sistemimizin mobil cihazlara uyumlu altyapısı sayesinde ödemelerinizi mobil cihazlardan da rahatlıkla alabilirsiniz. Müşteriniz herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan, internetten online tahsilat sayfanıza eriştiğinde kolaylıkla ödemesini gerçekleştirebilir.

Çoklu Dil Desteği
|  TR, EN, DE, İT, ES, FR...vs

Online Tahsilat Sistemimiz, Türkçe'nin yanında İngilizce yabancı dil seçeneğine sahiptir. Müşterileriniz online tahsilat sayfasındaki yabancı dil bayraklarına tıkladıkları anda sayfa dilini değiştirebilmektedir.

Online tahsilat sayfanıza başka yabancı dillerin eklenmesini talep etmeniz durumunda bu dilleri de sistemimize rahatlılka entegre edebilmekteyiz. İngilizce dışındaki ilave edilecek yabancı diller için ek hizmet bedeli alınmaktadır.

Kapsamlı Yönetim Paneli
|  Ödeme ayrıntıları, istatistikler, ayarlar..vs

Online tahsilat sisteminizden kredi kartı ile yapılan tüm ödemeler veritabanına otomatik olarak kayıt edilmektedir. Bu kayıtların ayrıntılarını dilediğiniz zaman yönetim panelinizden görüntüleyebilir ve gerektiğinde kolayca güncelleme yapabilirsiniz.

Yönetim paneli vasıtasıyla tüm departmanlarınız için ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifre ile birlikte yetki de tanımlayabilirsiniz. Ayrıca online tahsilat sayfası üzerinden yapılan her ödeme e-mail olarak ilgili müşteriye ve işletmenizin muhasebe departmanına da düşecek şekilde mail tanımlaması da yapabilirsiniz. 

İstatistikler

Online tahsilat sistemimiz vasıtasıyla tüm işlemler kayıt altındadır ve panel yöneticisine kullanıcılarla ilgili detaylı istatistikler sunmaktadır. 

Örneğin online ödeme sayfanızdan yapılan ve başarıyla sonuçlanan kredi kartlı işlemlerin toplam tutarını panelinizden görebilirsiniz. Ayrıca en çok tercih edilen ödeme şeklini(peşin/taksitli ödeme) de öğrenebilirsiniz. Ödemelerin en çok yapıldığı günleri ve müşterilerinizin taksitli seçimlerde en çok hangi seçeneği seçtiği ile ilgili istatistiki verilerin tamamı veri tabanında toplanmakta ve istatistiksel tablolar halinde hizmetinize sunulmaktadır.

Verdiğimiz örneklerdeki gibi birçok istatistiksel verileri panelinizde bulabilmeniz mümkün. Müşteri profilinizi daha net görebileceğiniz bu istatistki veriler, reklam ve tanıtımlarınızda yol gösterici bir rehber olacaktır.

Online Tahsilat Sistemi Paketlerimiz

Paket Özellikleri

Tek Çekim Ödeme Seçeneği

Taksitli Ödeme Seçeneği

Dövizli Tahsilat Seçeneği

Sanalpos Sayısı

Mobil Cihazlardan Tahsilat

Çoklu Dil Desteği

Ödemelerle İlgili Detaylı İstatistikler

Yönetim Paneline Özel Kullanıcı Tanımlama

Kapsamlı Yönetim Paneli (CMS)

Ücretsiz Güncelleme Desteği (12 Ay)

Alpha SSL Sertifikası (1 Yıllık)

Statik IP (1 Yıllık)

Standart

1 Adet

Türkçe + İngilizce

299 USD+ KDV Başvur (1.163,1 TL + KDV)

Premium

Limitsiz

Limitsiz

Teklif
İsteyiniz
Başvur

  • Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir.
  • Paket fiyatlarımız 1 yıllık kira bedelini yansıtmaktadır.
  • 1 yılın sonunda sistemi kullanmaya devam edebilmek için yenileme yapılması gereklidir.
  • Paket fiyatlarımıza 1 yıllık Alpha SSL sertifikası ve statik IP ücreti dahildir.
  • Sanalpos entegrasyonu 2-10 gün arası sürebilmektedir. Bu süre banka ile yapılacak yazışmalara göre artabilir.
Hosting / Sunucu Paneli Giriş Bilgleri
Online tahsilat sistemimizin kurulumuna başlamamız için mevcut sitenize ait hosting kontrol panel bilgilerini tarafımıza ulaştırmanız gereklidir. Eğer halihazırda bir hostinginiz yoksa bize başvurabilirsiniz. Size bayii paketimizden çok uygun fiyatlara yüksek özellikli hosting sağlayabiliriz. Sağlayacağımız hosting için 1 yıl ücretsiz destek de vermekteyiz.
Güvenli Alış Veriş İçin SSL Sertifikası ve Statik IP
İnternetten kredi kartı ile güvenli ödeme yapılabilmesi için sunucunuzda bulunması gereken en temel husus SSL sertifikasıdır. SSL sertifikası ile birlikte bir adet statik IP’nin de bu sertifikaya tanımlanmış olması gereklidir. Sanalpos alımı için bankaların internet sitelerinde ilk kontrol ettikleri bölüm SSL sertifikasının hostingde olup olmamasıdır.
Sanalpos Admin Giriş Bilgileri (3D veya Normal)
Online tashilat sistemimizde kredi kartı ile ödemenin yapılabilmesi için çalışmakta olduğunuz bankanıza başvurarak işletmenize için sanalpos talebinde bulunmanız gereklidir. Banka tarafında sanalpos prosedürü tamamlandığı zaman, online rezervasyon sayfanıza sanalpos entegrasyonunun yapılabilmesi için size gönderilen sanalpos admin panel bilgilerini bizimle paylaşmanız gereklidir.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Haberler & Duyurular
Likya Evleri Olympos'un Yeni Websitesi Yayında
Antalya'nın Kumluca ilçesinde yer alan Likya Evleri Olympos, müşterilerine ahşap bungalowlarda konaklama imkanı veren,butik otel tarzında çalışan, yaz-kış açık olup konuklarını akdeniz sıcaklığıyla ağırlayan bir turizm işletmesidir.Likya Evleri Olympos, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website çözümleri ve online rezervasyon sistemleri çözümleri için bizleri tercih etti. Bu tercihlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. 3D ile güvenli bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz otel online rezervasyon sistemi sayesinde kolayca rezervasyon yapabilir ve huzurlu bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.Likya Evleri Olympos websitesi:  www.olymposlikyaevleri.com
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2014 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger