Adaş VIP Transfer Bizi Tercih Etti

Adaş VIP Transfer Bizi Tercih Etti
Turizm sektöründe en iyi hizmeti sunmak için yeterli tecrübeye, insan kaynağına, mali güce ve teknik donanıma sahip olan Adaş Turizm, havaalanı transferi konusunda Adaş VIP Transfer ismiyle faaliyet göstermeye başlamıştır ve havaalanı transfer sitesi çözümleri için bizleri tercih etmiştir. Bu tercihlerinden ötürü kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Adaş VIP Transfer'in websitesinden transfer fiyatları ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir ve havaalanı transferiniz için siparişinizi dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz de nakit ödeme seçenekleri ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Adaş VIP Transfer'in websitesi:  www.adasviptransfer.com
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2021  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger