Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'na Bir Destek De Sürrealist'ten!

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'na Bir Destek De Sürrealist'ten!
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım şirketi olarak Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” nı desteklediğimizi kamuoyuna bildirmek istiyoruz.

Aşağıda belirttiğimiz Online Havaalanı Transfer Sistemi paketlerimizin yeni alımlarında ve yıllık yenileme ücretlerinde %10’dan aşağı olmamak koşulu ile indirim sağlayarak Enflasyonla Topyekûn Mücadelede her zaman olduğu gibi bizde varız diyoruz. Bu indirimlerimiz websitemizde de ayrıca şu linkte https://www.surrealist.com.tr/hizmetlerimiz/online-havaalani-transfer-sistemi duyurulmuş olup 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Yeni Paket Alımlarında:
Bronz Paket (%20 İndirim) -  3.750 TL + KDV yerine 3.000 TL + KDV
Gümüş Paket (%15 İndirim) -  5.750 TL + KDV yerine 4.885 TL + KDV
Altın Paket (%10 İndirim) -  6.750 TL + KDV yerine 6.075 TL + KDV

Yıllık Yenileme Ücretleri:
Bronz Paket (%20 İndirim) -  850 TL + KDV yerine 680 TL + KDV
Gümüş Paket (%15 İndirim) -  1.250 TL + KDV yerine 1.050 TL + KDV
Altın Paket (%10 İndirim) -  1.550 TL + KDV yerine  1.395 TL + KDV
 
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2020  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger