Murat Paşa Konağı Website ve Online Rezervasyon Sistemi Çözümleri İçin Bizi Tercih Etti

Murat Paşa Konağı Website ve Online Rezervasyon Sistemi Çözümleri İçin Bizi Tercih Etti
Dalyan'ın yöresel mimarinin en güzel örneklerinden ikisi Murat Paşa Konağı Boutique Hotel ve Murat Paşa Premium Boutique Hotel, tatilini kalabalık ve gürültüden uzak sessiz sakin bir bölgede geçirmek isteyenlerin gözdesi olacak iki huzur dolu tesistir.

Sürrealist tarafından hazırlanan responsive webtasarımı sayesinde Murat Paşa Konağı'nın websitesine tüm mobil cihazlardan rahatlıkla ulaşabilir ve her iki otelin sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Murat Paşa Konağı oda satışları için ayrıca Sürrealist tarafından kodlanmış mobil cihazlara uyumlu, 128/256 bit SSL şifreleme desteği ile güvenliği sağlanmış online rezervasyon sistemini tercih etmiştir. Sanalpos ve PayPal entegrasyonu yapılmış olan online rezervasyon sayfasında kredi kartınızla veya PayPal hesabınızla doğrudan rezervasyon yapabilirsiniz.

www.muratpasakonagi.com
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger