Online Havaalanı Transfer Sistemi
Havaalanı Transfer sistemimiz ile internetten transfer taleplerini alın, kazanmaya hemen başlayın...

Online Havaalanı Transfer Sistemi

Firmanızın hizmetlerini internete taşıyarak online transfer taleplerinizi hızlı ve güvenli bir platform üzerinden almak istiyorsanız kendi yazılımımız olan Sürrealist Havaalanı Transfer Sistemi’ni öneriyoruz. Sizlere en ekonomik ve en pratik çözümlerimizi sunduğumuz paketlerimizden birini seçerek büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın!

Online Havaalanı Transfer Sistemimizin Başlıca Özellikleri

Gelişmiş Rezervasyon Yönetimi
|  Görüntüleme,Onaylama, Arşive Atma, İptal Etme, Silme
Gelişmiş Rezervasyon Yönetimi

Websiteniz üzerinden yapılan tüm siparişler, arkaplanda size özel veritabanınızda kaydolmaktadır. Bu siparişleri dilediğiniz zaman admin panelinizden görüntüleyebilir, uygun olan siparişleri onaylayabilir, tamamlanmış ve tarihi geçmiş siparişleri arşive atabilir, uygun olmayan siparişleri iptal edebilir veya tamamen veritabanınızdan silebilirsiniz. 

Size zaman kazandırması açısından onaylanan veya iptal edilen siparişler için sistem üzerinden müşterlere otomatik olarak bildirim e-mailleri gönderilmektedir. Böylelikle her müşteriye onaylanan veya iptal olan siparişleri için e-mail yazmanıza veya telefon açmanıza gerek yoktur.

Sınırsız Güzergah ve Transfer Aracı Ekleme
|  VIP, Shuttle
Sınırsız Güzergah ve Transfer Aracı Ekleme

Paketlerimizin tamamında herhangi bir limit olmaksızın, istediğiniz sayıda havaalanı, şehir, transfer noktası ve araç ekleyerek güzergah açabilir ve bu güzergahlar için araçlarını tanımlayarak transfer fiyatlarınızı oluşturabilirsiniz.

Transfer Siparişi Düzenleme
|  Müşteri ve Admin için
Transfer Siparişi Düzenleme

Müşterileriniz, daha önceden oluşturdukları transfer siparişlerini, sitenizde yer alan TRANSFER SİPARİŞİM bölümüne tıklayarak, sipariş esnasında oluşturulan özel sipariş numarası ve e-mail bilgisi ile siparişlerini güncelleyebilmektedirler. Güncellenen siparişler sonrasında hem website yöneticisine, hem de ilgili müşteriye güncelleme talebi ile ilgili sistem tarafından mail gönderilmektedir.

Bayi Modülü
Bayi Modülü

Transfer siparişlerinizi arttırmak için anlaşacağınız bayiler için hazırladığımız bu özel bayi modülünde, her bayi için sisteminizden özel kullanıcı adı ve şifre oluşturarak erişim için yetki verebilirsiniz. Ayrıca her bayinin, kendi oluşturduğu siparişlerden ne kadar komisyon alabileceğini, private ve shuttle için ayrı ayrı belirtebilirsiniz. Bayilere yaptığınız komisyon ödemelerini de sisteme işleyerek bayi özetini görüntüleyebilirsiniz. Bu bilgiler aynı şekilde bayilerin kendilerine özel bayi giriş ekranlarında da görüntülenebilmektedir.

Ödemeler Direk Sizin Sanalposunuza Düşer
|  Aracı yok, beklemek yok...
Ödemeler Direk Sizin Sanalposunuza Düşer

Online havaalanı transfer sistemimizin gümüş veya altın paketlerimizden birini seçmeniz halinde, ödemelerin direk sizin hesabınıza düşmesi için de şirketinize ait sanalposunuzu sisteme entegre ediyoruz.

Böylece websitenizden rezervasyon yapan bir kullanıcı kredi kartıyla ödeme yaptığında, bu tutar aracı bir sanalpos ve banka hesabı olmadan anında ve direk olarak sanalposuna geçer. Nakit akışı tamamen şirketinizin sanalposunun kontrolünde olacağından ödemeleri almak için herhangi bir bekleme süresine ihtiyaç duymazsınız.

Seferler Modülü
Seferler Modülü

Admin panelinizde sisteminize düşen ve onayladığınız transfer siparişleri, otomatik olarak SEFERLER ekranına yansımaktadır. Bu siparişleri ilgili bölgedeki şoförlerinizden birine atayabilir, şoföre hatırlatmalarda bulunmak üzere notlar yazabilir ve sefer çıktısını alabiilirsiniz. 

Şoförler Modülü
|  Sefere Şoför Atama, Şoför Özel Kullanıcı Girişi..
Şoförler Modülü

Online havaalanı transfer sisteminizde kayıtlı olan her şehir için istediğiniz sayıda şoför eklemesi yapabilir, bu şoförler için özel kullanıcı adı ve şifre tanımlayablirsiniz. Özel kullanıcı adı ve şifresiyle admin ekranına giriş yapan her şoför, bu sayede kendisine atanan seferleri görebilir ve iş akışını kolaylıkla takip edebilir.

İndirim Kuponu Modülü
İndirim Kuponu Modülü

Özel dönemlerde veya özel müşterilerinize verilmek üzere sisteminiz üzerinden indirim kuponları oluşturabilirsiniz. Bu indirim kuponları için geçerli olabileceği belirli bir tarih aralığı tanımlayabildiğiniz gibi kuponun kaç adet kullanım hakkı olabileceğini de baştan sınırlayabilirsiniz. Shuttle ve/veya private transfer talepleri için de ayrı ayrı bu tanımlamaları yapabilirsiniz. İndirim kuponları yüzde (%) olarak tanımlanabildiği gibi TL, USD, EU, GBP miktar olarak da seçime açıktır.

Erken Rezervasyon İndirimi Modülü
Erken Rezervasyon İndirimi Modülü

Satışlarınızı canlandırmak amacıyla dilediğiniz tarih aralıkları için erken rezervasyon indirimlerini sisteminize işleyebilirsiniz. Üstelik shuttle ve/veya private transfer talepleri için ayrı ayrı indirim oranları tanımlayabilirsiniz.

Araçlara Özel Bagaj ve Kişi Limiti Ekleme
Araçlara Özel Bagaj ve Kişi Limiti Ekleme

Sisteme işleyeceğiniz her araç için kişi ve bagaj limiti tanımlayabilirsiniz. Böylece transfer siparişi için sitenizden seçim yapacak müşterinize, sadece kapasiteye uyan araçlar listenecektir.

Bebek Koltuğu Fiyatı Tanımlama
Bebek Koltuğu Fiyatı Tanımlama

Yanında küçük yaştaki bireylerle yolculuk yapacak olan müşterilerinize, yolculuğun daha güvende geçmesi için bebek koltuğu seçimi opsiyonu sistemimizde otomatik olarak ekledik. Bebek koltuğu seçimlerinde uygulanacak fiyatları sisteminizden rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Otomatik Transfer Süresi ve Uzaklık Hesaplama
Otomatik Transfer Süresi ve Uzaklık Hesaplama

Online havaalanı transfer sisteminiz Google Maps API'si ile entegreli olduğundan sistemimize tanımlayacağınız havaalanları ve transfer noktaları arasındaki mesafeyi otomatik ölçmekte ve transfer süresini hesaplamaktadır. Müşterinize transfer seçenekleri arasında uzaklık hem km, hem de saat+dakika cinsinden bilgi olarak ekranda gösterilmektedir.

Transfer Rotasına Ait Harita Çizimi
Transfer Rotasına Ait Harita Çizimi

Müşterileriniz siteniz üzerinden yaptıkları rezervasyonlar esnasında, seçmiş oldukları havaalanı ve transfer noktasına göre Google Maps üzerinden otomatik olarak transfer güzergah haritası oluşmakta ve ekranda yansımaktadır. Böylece müşteriniz, transfer güzergahı hakkında daha çok bilgiye sahip olabilecektir.

4 Farklı Kur Diliminde Çalışma
|  TRY-USD-EURO-GBP
4 Farklı Kur Diliminde Çalışma

Online havaalanı transfer sistemimizde 4 farklı parabirimi (Türk lirası, Euro, Dolar ve Pound) ile transfer fiyatlarınızı girebilir ve müşterilerinizin de kendi istedikleri parabiriminden fiyatları görüntüleyebilmelerini sağlayabilirsiniz. Çapraz kur bilgilerini otomatik olarak TCMB 'dan çekilmesini isteyebilir veya kendiniz de oranları yönetim panelinizden sabitleyebilirsiniz.

Yabancı Dil Seçenekleri
|  TR,EN,DE,RU...vs.
Yabancı Dil Seçenekleri

Online havaalanı transfer sistemimizde otomatik olarak yüklü 4 dil mevcuttur (Türkçe + İngilizce + Almanca + Rusça). Bunların dışında isteyeceğiniz dil seçeneği ilaveleri için sistemimizin altyapısı müsaittir. Dilediğiniz dil opsiyonları hizmet bedeli karşılığında kolaylıkla eklenebilecektir.

E-Bülten Abonelik Modülü
E-Bülten Abonelik Modülü

Websiteniz üzerinden transfer siparişi veren müşterilerinize, online kampanyalar ve duyurulardan haberdar olmasını istemesi karşılığında e-mail adresi, sistemimizde ayrı olarak kaydolmaktadır. Böylece ileride toplu mail gönderimi yapmak istediğinizde elinizde izinli bir e-mail listesi oluşmuş olacaktır ve hedef kitlenize göndereceğiniz bültenlerinizden daha verimli sonuçlar elde edebileceksiniz.

Blog Modülü
Blog Modülü

Websitenizi yayına aldıktan sonra arama motorlarındaki sıralamada üstlerde kalmanın yolu, sitenize ziyaretçi çekebilmektir. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizde ilgisini çekebileceği ve hizmetlerinizle paralel konularda içeriklere ulaşabilmelidir. Tatil, seyahat ve yolculukla ilgili ilginç, faydalı ve özgün makaleler yazarak sitenizin blogunda yayınlamanız, sitenizi hayatta tutacak önemli bir husustur. Altyapımızda her alan blog modülü sayesinde, makalelerinizi rahatlıkla yayınlayabilecek ve arama motorlarındaki sıralamanızı olumlu yönde etkileyeceksiniz.

Temel Arama Motoru Optimizasyonu - SEO
|  Site İçi
Temel Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

SEO optimizasyon çalışmaları, arama motolarına sitenizi tanıtarak sayfalarınızın indexlenmesini sağlamaktadır. Web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkması, sitenizin daha kaliteli ziyareçileri çekmesi ve sitenizden maksimum verimliliği alabilmek için sitenizin öncelikle altyapısal anlamda mutlaka site içi SEO optimizasyon çalışmalarının yapılmış olması gerekiyor. Sitenizin yazılımı için gereken Temel On-page SEO çalışmalarınızı özenle tamamlayarak transfer siteniz yayına alındığından tekrardan bu hizmet için ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

Online Havaalanı Transferi Sistem Paketlerimiz

Paket Özellikleri

Transfer Siparişi Kaydı

Ülke Ekleme/Çıkarma

Havaalanı Ekleme/Çıkarma

Terminal Ekleme/Çıkarma

Şehir Ekleme/Çıkarma

Araç Ekleme/Çıkarma

Güzergah-Fiyat Tanımlama

Bebek Koltuğu Fiyatı Tanımlama

Sipariş Onaylama/İptal Etme/Arşive Atma/Silme

Seferler Modülü(Otomatik)

Bölgeye Göre Şoför Ekleme

Sefere Şoför Atama

Şoföre Özel Kullanıcı Girişi

Dolar/Euro/Pound/TL Parabirimleri

Transfer Siparişi Düzenleme Özelliği

İndirim Kuponu Modülü

Erken Rezervasyon İndirimi Modülü

Bayi Modülü

Bayinin Yaptığı Siparişleri Görüntüleme

Bayilere Yapılan Komsiyon Ödemeleri

Nakit Ödeme Seçeneği

Banka Sanalpos Entegrasyonu

Kredi Kartı ile Ödeme Özelliği

Bayi Komisyonu İle Ödeme(Bayiler İçin)

Yabancı Dil (TR+EN+DE+RU)

E-Bülten Abonelik Modülü

Blog Modülü

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)(Site İçi)

E-Posta Hesabı

Web Alanı

SSL Güvenlik Sertifikası

Yıllık Yenileme Ücreti

Bronz

10 Adet

Sınırsız

195 USD + KDV

565 USD +KDV Başvur (2.316,5 TL + KDV)

Gümüş

30 Adet

Sınırsız

245 USD + KDV

895 USD +KDV Başvur (3.669,5 TL + KDV)

Altın

50 Adet

Sınırsız

295 USD + KDV

1165 USD +KDV Başvur (4.776,5 TL + KDV)

  • Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir.
  • Paket fiyatlarımıza kurulum bedeli dahildir.
  • Yıllık yenileme ücreti, 1 sene sonra sistemi kullanmaya devam etmek istediğinizde ödeyeceğiniz ücrettir. Yenileme ücretleri ise yukarıdaki tabloda belirtilmiştir.
  • Sunulan paketler sadece 1 adet domaine kurulmaktadır. Birden fazla domaine yapılacak paket kurulumları için bizimle iletişime geçerek uygun teklif isteyebilirsiniz.
  • Banka sanalpos kurulumu, Gümüş ve Altın paket fiyatlarımıza dahildir.
  • Sanalpos entegrasyonu 2-10 gün arası sürebilmektedir. Bu süre banka ile yapılacak yazışmalara göre artabilir.
  • Mevcut havaalanı transferi sistemimizin tasarımı standarttır. Bu tasarımın haricinde özel kurumsal tasarım istenmesi halinde ek ücrete tabi olacaktır.
  • Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça dil seçenekleri ücretsizdir. Sisteme ilave edilecek diğer yabancı diller ek ücrete tabi olacaktır.
  • Online havaalanı transfer sistem paketlerimiz standarttır bu yüzden sistemde bulunmayan harici modül ekleme talebinde bulunamaz.
  • Website içerisinde kullanılan metinlerde yapılacak ilavelerde yabancı dil tercümeleri ücret karşılığında yapılmaktadır.
Domain (Alan Adı) Yönetim Bilgileri
Seçeceğiniz online havaalanı transfer sisteminin kurulumuna başlamamız için mevcut sitenize ait domain kontrol panel bilgilerini tarafımıza ulaştırmanız gereklidir. Kendi sunucumuzda siteniz için açacağımız hosting ile bağlantısını kurabilmemiz için Nameserver (NS) bilgilerinde güncelleme yapmamız gerekecektir. Hosting ücreti paket fiyatımıza dahil olduğundan ek olarak hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.
Sanalpos Admin Giriş Bilgileri
Online havaalanı transfer sistemimizi, alan adınıza kurulumunu tamamladıktan sonra, eğer bronz veya altın paketi seçmiş iseniz, kredi kartı ile tahsilatın yapılabilmesi için çalışmakta olduğunuz bankanıza başvurarak işletmenize için sanalpos talebinde bulunmanız gereklidir. Banka tarafında sanalpos prosedürü tamamlandığı zaman, websitenize sanalpos entegrasyonunun yapılabilmesi için size gönderilen sanalpos admin panel bilgilerini bizimle paylaşmanız gereklidir.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Haberler & Duyurular
Kingdom Transfer Bizi Tercih Etti
Müşterilerine VIP ve shuttle havaalanı transfer hizmeti veren Bozdem Turizm Seyahat Şirketi, havaalanı transfer sitesi çözümlerinde bizleri tercih etti. Bu tercihlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. Kingdom Transfer’in web sitesinden Alanya ve Antalya bölgesindeki tüm transfer fiyatlarına bakabilir, şirket ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir ve havaalanı transferiniz için kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.Kingdom Transfer websitesi: www.kingdom-transfer.com
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2018  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger