B2B Acente Iframe Çözümleri ile Havaalanı Transfer Sistemimizi Kullanan Müşterilerimiz Gelirlerini Arttırabilecek

B2B Acente Iframe Çözümleri ile Havaalanı Transfer Sistemimizi Kullanan Müşterilerimiz Gelirlerini Arttırabilecek
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım firması olarak transfer şirketleri için hazırladığımız havaalanı transfer sistemimize eklenen yeni B2B acente IFRAME modülümüzü duyurmak istiyoruz.

Sürrealist online havaaalanı transfer sistemimizde yer alan bayilik modülümüz geliştirilerek, altyapısına IFRAME kod paylaşım bölümü eklenmiştir. Böylece transfer firmanızın bünyesine tanımladığınız bayiler/acenteler kendi websitelerine yerleştirecekleri bu IFRAME kodu sayesinde otomatik olarak site ziyaretçileri tarafından transfer siparişi almanıza ve transfer alanında gelir paylaşım oluşturmanıza imkan vermektedir.

IFRAME kodları her bayiye/acenteye özgün olarak sistemimiz tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır. İlgili bayi/acente bu kodlara siteniz üzerindeki BAYİ GİRİŞİ bölümünden kolaylıkla elde edebilecektir.
Eğer bayiniz/acenteniz, kendi sitesi üzerinden alınan transfer siparişleri esnasında transfer firmanızın bilgileri (logo,e-mail,adres..vs) yerine kendi firmasına ait bilgilerin ekranda ve voucherda çıkmasını isterse, bu ayarları özel olarak tanımlayabileceğiniz ekranlar da eklenmiştir.

Bayilik Modülümüz ve IFRAME çözümlerimiz ALTIN PAKET tercihi yapan üyelerimize açıktır. Siz de bu modülü kullanarak transfer alanında gelir paylaşım imkanından faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger