B2B Acente Iframe Çözümleri ile Havaalanı Transfer Sistemimizi Kullanan Müşterilerimiz Gelirlerini Arttırabilecek

AnasayfaDuyurularB2B Acente Iframe Çözümleri ile Havaalanı Transfer Sistemimizi Kullanan Müşterilerimiz Gelirlerini Arttırabilecek
B2B Acente Iframe Çözümleri ile Havaalanı Transfer Sistemimizi Kullanan Müşterilerimiz Gelirlerini Arttırabilecek

Sürrealist Web Tasarım & Yazılım firması olarak transfer şirketleri için hazırladığımız havaalanı transfer sistemimize eklenen yeni B2B acente IFRAME modülümüzü duyurmak istiyoruz.

Sürrealist online havaaalanı transfer sistemimizde yer alan bayilik modülümüz geliştirilerek, altyapısına IFRAME kod paylaşım bölümü eklenmiştir. Böylece transfer firmanızın bünyesine tanımladığınız bayiler/acenteler kendi websitelerine yerleştirecekleri bu IFRAME kodu sayesinde otomatik olarak site ziyaretçileri tarafından transfer siparişi almanıza ve transfer alanında gelir paylaşım oluşturmanıza imkan vermektedir.

IFRAME kodları her bayiye/acenteye özgün olarak sistemimiz tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır. İlgili bayi/acente bu kodlara siteniz üzerindeki BAYİ GİRİŞİ bölümünden kolaylıkla elde edebilecektir.

Eğer bayiniz/acenteniz, kendi sitesi üzerinden alınan transfer siparişleri esnasında transfer firmanızın bilgileri (logo,e-mail,adres..vs) yerine kendi firmasına ait bilgilerin ekranda ve voucherda çıkmasını isterse, bu ayarları özel olarak tanımlayabileceğiniz ekranlar da eklenmiştir.

Bayilik Modülümüz ve IFRAME çözümlerimiz ALTIN PAKET tercihi yapan üyelerimize açıktır. Siz de bu modülü kullanarak transfer alanında gelir paylaşım imkanından faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
Bizi Takip Edin
Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın.
Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz online havaalanı transfer sistemi, web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, backli ...
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2024  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.