Havaalanı Transfer sistemimiz ile internetten transfer taleplerini alın, kazanmaya hemen başlayın...

Online Havaalanı Transfer Sistemi

AnasayfaHizmetlerimizOnline Havaalanı Transfer Sistemi
Online Havaalanı Transfer Sistemi / Hizmetlerimiz

Firmanızın hizmetlerini internete taşıyarak online transfer taleplerinizi hızlı ve güvenli bir platform üzerinden almak istiyorsanız kendi yazılımımız olan Sürrealist Havaalanı Transfer Sistemi’ni öneriyoruz. Sizlere en ekonomik ve en pratik çözümlerimizi sunduğumuz, UETDS entegrasyonu, kredi kartı ile ödeme, SMS entegrasyonu, bayi/acente modülü gibi birçok özelliklere sahip paketlerimizden birini seçerek büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın!


Online Havaalanı Transfer Sistemimizin Başlıca Özellikleri

Gelişmiş Rezervasyon Yönetimi | Görüntüleme,Onaylama, Arşive Atma, İptal Etme, Silme Gelişmiş Rezervasyon Yönetimi

Websiteniz üzerinden yapılan tüm siparişler, arkaplanda size özel veritabanınızda kaydolmaktadır. Bu siparişleri dilediğiniz zaman admin panelinizden görüntüleyebilir, uygun olan siparişleri onaylayabilir, tamamlanmış ve tarihi geçmiş siparişleri arşive atabilir, uygun olmayan siparişleri iptal edebilir veya tamamen veritabanınızdan silebilirsiniz. 

Size zaman kazandırması açısından onaylanan veya iptal edilen siparişler için sistem üzerinden müşterlere otomatik olarak bildirim e-mailleri gönderilmektedir. Böylelikle her müşteriye onaylanan veya iptal olan siparişleri için e-mail yazmanıza veya telefon açmanıza gerek yoktur.

Sınırsız Güzergah ve Transfer Aracı Ekleme | VIP, Shuttle Sınırsız Güzergah ve Transfer Aracı Ekleme

Paketlerimizin tamamında herhangi bir limit olmaksızın, istediğiniz sayıda havaalanı, şehir, transfer noktası ve araç ekleyerek güzergah açabilir ve bu güzergahlar için araçlarını tanımlayarak transfer fiyatlarınızı oluşturabilirsiniz.

U-ETDS İle Entegreli | Yorulmadan 2 Tıkla Kolayca Bilgileri U-ETDS Web Servisine Gönderin... U-ETDS İle Entegreli

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS), yolcu taşıyan araçların kalkış noktaları, varacakları güzergahı ve yolcu sayısı gibi detaylarının yola çıkmadan web servis aracılığıyla bakanlığa anlık olarak iletileceği yeni bir sistemdir.

Havaalanı transfer sistemimizin de UETDS entegrasyonu yapılmıştır. Sistemimizde yer alan yolcu listesi modülü ile müşterilerden sipariş esnasında isim soyisim ve pasaport bilgileri zaten istenmektedir. Sipariş, sisteminize kaydolduktan sonra yapacağınız işlem son derece basittir. İlgili transfer için şoför ve plaka ataması yaptıktan ve güzergah ücretini elle girdikten sonra, BİLGİLERİ UETDS'YE GÖNDER butonuna basmanız yeterlidir, tüm bilgiler UETDS sistemine otomatik olarak iletilecektir.

Bu modülü kullanmak için öncesinde bağlı bulunduğunuz Ulaştırma Bölge Müdürlüğü'ne gidip, bizim size vereceğimiz IP numarası ile U-ETDS WEB SERVİS YETKİ BİLGİLERİ dilekçesini doldurarak başvurunuzu yapmanız ve kullanıcı adı ve şifrenizi almanız gereklidir. Akabinde bu bilgileri bizimle paylaştığınız takdirde entegrasyon işlemimiz 1 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

U-ETDS modülümüz tüm havaalanı transfer sistemi paketlerimizde yer alan bir modüldür.

Önemli hatırlatma: U-ETDS Modülümüz şimdilik sadece VIP/PRIVATE transferler için aktiftir.


Banka Sanalpos Entegrasyonu | 3D Güvenli Ödeme Altyapısı Banka Sanalpos Entegrasyonu

Online havaalanı transfer sistemimizin gümüş veya altın paketlerimizden birini seçmeniz halinde, ödemelerin direk sizin hesabınıza düşmesi için de şirketinize ait sanalposunuzu sisteme entegre ediyoruz. Garanti Bankası, Denizbank, Halk Bankası, İş Bankası, TEB, Finansbank, Ziraat Bank veya Vakıfbank bankalarından alınmış sanalposlarınız var ise bilgilerinizi bize gönderdiğinizde sanalpos entegrasyonunuz sorunsuz yapılmaktadır. 

Böylece websitenizden rezervasyon yapan bir kullanıcı kredi kartıyla ödeme yaptığında, bu tutar aracı bir sanalpos ve banka hesabı olmadan anında ve direk olarak sanalposuna geçer. Nakit akışı tamamen şirketinizin sanalposunun kontrolünde olacağından ödemeleri almak için herhangi bir bekleme süresine ihtiyaç duymazsınız.

İyzico Sanalpos API Entegrasyonu İyzico Sanalpos API Entegrasyonu

İyzico, hız ve verimlilik üzerine tasarlanmış bir ödeme alma platformudur. İyzico, banka sanalpos başvurularında yaşanan zahmetlerin hiçbirine girmeden E-ticaret siteniz için hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde sanal POS sahibi olmanızı sağlayan bir sistemdir. Banka sanalposlarına göre çok daha uygun komisyon oranlarıyla çalışan İyzico'da hesabınız var ise, bize bilgilerinizi iletebilirsiniz. Websiteniz üzerinden kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için İyzico APİ entegrasyonu sistem altyapımızda mevcuttur. Eğer gümüş veya altın paketlerimizden birini seçtiyseniz, 1 iş günü içerisinde kredi kartıyla ödeme altyapısını sizlere açabiliriz.

Bayi Modülü Bayi Modülü

Transfer siparişlerinizi arttırmak için anlaşacağınız bayiler için hazırladığımız bu özel bayi modülünde, her bayi için sisteminizden özel kullanıcı adı ve şifre oluşturarak erişim için yetki verebilirsiniz. Ayrıca her bayinin, kendi oluşturduğu siparişlerden ne kadar komisyon alabileceğini, private ve shuttle için ayrı ayrı belirtebilirsiniz. Bayilere yaptığınız komisyon ödemelerini de sisteme işleyerek bayi özetini görüntüleyebilirsiniz. Bu bilgiler aynı şekilde bayilerin kendilerine özel bayi giriş ekranlarında da görüntülenebilmektedir.

SMS API Entegrasyonu SMS API Entegrasyonu

NetGSM ile yaptığımız işbirliği neticesinde online havaalanı transfer sistemimizde, müşterilere sms gönderimi yapılabilmesi için gerekli API entegrasyonu yapılmıştır. Transfer siparişi veren müşterilerinize admin paneliniz üzerinden transfer pick-up/alınış saatlerini hatırlatmak istediğinizde, yapmanız gereken tek şey bir butona basmak olacaktır. Otomatik olarak gönderilen bu hatırlatma SMS'inin yanında ayrıca her müşteriye siparişi onaylandığında veya iptal edildiğinde de otomatik SMS gönderimi yapılmaktadır.

Sistemimizde ekli olan bu modülden faydalanabilmeniz için öncelikle toplu SMS paketi satın almış olmanız gereklidir. Bayisi olduğumuz ve sistem altyapısında anlaşmalı olduğumuz firma NetGSM olduğu için bizimle irtibata geçerek toplu sms paket fiyatları için bilgi alabilirsiniz.

Seferler Modülü Seferler Modülü

Admin panelinizde sisteminize düşen ve onayladığınız transfer siparişleri, otomatik olarak SEFERLER ekranına yansımaktadır. Bu siparişleri ilgili bölgedeki şoförlerinizden birine atayabilir, şoföre hatırlatmalarda bulunmak üzere notlar yazabilir ve sefer çıktısını alabiilirsiniz. 

B2B Online Acente Portalı İçin Iframe Çözümleri B2B Online Acente Portalı İçin Iframe Çözümleri

Sürrealist online havaaalanı transfer sistemimizde yer alan gelişmiş bayilik modülümüz sayesinde, IFRAME ile bayilerinize/acentelerinizle kod paylaşımında bulunabilirsiniz. Böylece transfer firmanızın bünyesine tanımladığınız bayiler/acenteler kendi websitelerine yerleştirecekleri bu IFRAME kodu ile otomatik olarak site ziyaretçileri tarafından transfer siparişi almanıza ve transfer alanında gelir paylaşım oluşturmanıza imkan vermektedir.

Şoförler Modülü | Sefere Şoför Atama, Şoför Özel Kullanıcı Girişi.. Şoförler Modülü

Online havaalanı transfer sisteminizde kayıtlı olan her şehir için istediğiniz sayıda şoför eklemesi yapabilir, bu şoförler için özel kullanıcı adı ve şifre tanımlayablirsiniz. Özel kullanıcı adı ve şifresiyle admin ekranına giriş yapan her şoför, bu sayede kendisine atanan seferleri görebilir ve iş akışını kolaylıkla takip edebilir.

Transfer Siparişi Düzenleme Transfer Siparişi Düzenleme

Müşterileriniz, daha önceden oluşturdukları transfer siparişlerini, sitenizde yer alan TRANSFER SİPARİŞİM bölümüne tıklayarak, sipariş esnasında oluşturulan özel sipariş numarası ve e-mail bilgisi ile siparişlerini güncelleyebilmektedirler. Güncellenen siparişler sonrasında hem website yöneticisine, hem de ilgili müşteriye güncelleme talebi ile ilgili sistem tarafından mail gönderilmektedir.

İndirim Kuponu Modülü İndirim Kuponu Modülü

Özel dönemlerde veya özel müşterilerinize verilmek üzere sisteminiz üzerinden indirim kuponları oluşturabilirsiniz. Bu indirim kuponları için geçerli olabileceği belirli bir tarih aralığı tanımlayabildiğiniz gibi kuponun kaç adet kullanım hakkı olabileceğini de baştan sınırlayabilirsiniz. Shuttle ve/veya private transfer talepleri için de ayrı ayrı bu tanımlamaları yapabilirsiniz. İndirim kuponları yüzde (%) olarak tanımlanabildiği gibi TL, USD, EU, GBP miktar olarak da seçime açıktır.

Erken Rezervasyon İndirimi Modülü Erken Rezervasyon İndirimi Modülü

Satışlarınızı canlandırmak amacıyla dilediğiniz tarih aralıkları için erken rezervasyon indirimlerini sisteminize işleyebilirsiniz. Üstelik shuttle ve/veya private transfer talepleri için ayrı ayrı indirim oranları tanımlayabilirsiniz.

Araçlara Özel Bagaj ve Kişi Limiti Ekleme Araçlara Özel Bagaj ve Kişi Limiti Ekleme

Sisteme işleyeceğiniz her araç için kişi ve bagaj limiti tanımlayabilirsiniz. Böylece transfer siparişi için sitenizden seçim yapacak müşterinize, sadece kapasiteye uyan araçlar listenecektir.

Bebek Koltuğu Fiyatı Tanımlama Bebek Koltuğu Fiyatı Tanımlama

Yanında küçük yaştaki bireylerle yolculuk yapacak olan müşterilerinize, yolculuğun daha güvende geçmesi için bebek koltuğu seçimi opsiyonu sistemimizde otomatik olarak ekledik. Bebek koltuğu seçimlerinde uygulanacak fiyatları sisteminizden rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Müşteri Yorumları Modülü | Yorum Yazma, Yıldızla Değerlendirme Müşteri Yorumları Modülü

Websiteniz üzerinden sipariş veren müşterilerinizin, aldıkları hizmetten memnun kalıp kalmadıklarını belirtebilecekleri ve yıldız vererek değerlendirme yapabilecekleri bir modül bulunmaktadır. Websiteniz üzerinden gelen her yorum öncelikle admin panelinizdeki ekranlara düşmektedir. Yalnız onay vereceğiniz yorumlar websitede yer aldığından saldırgan ve manipülatif yorumlar engellenmektedir. 

Müşterileriniz eğer farklı sosyal medya platformları üzerinden yorum ve değerlendirme bıraktılarsa bunları websitenizde yansıtabilmeniz için admin panelinizde yorumları taşıma özelliğiniz de bulunmaktadır. Böylece tüm yorumlarınız website üzerinde yayınlanırken, sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak sitenizden transfer siparişini daha kolay verebilmektedir.

Transfer siparişleriniz sonrasında müşterilerinizden websitenize yorum bırakmalarını istemek ise son derece basittir. Tamamlanmış siparişleri arşive attığınızda, ilgili siparişin yanında YORUM İSTEME butonu bulunmaktadır. Bu butona tıkladığınızda müşterinize otomatik bir mail gitmekte ve yorum istenmektedir. 


Blog Modülü Blog Modülü

Websitenizi yayına aldıktan sonra arama motorlarındaki sıralamada üstlerde kalmanın yolu, sitenize ziyaretçi çekebilmektir. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizde ilgisini çekebileceği ve hizmetlerinizle paralel konularda içeriklere ulaşabilmelidir. Tatil, seyahat ve yolculukla ilgili ilginç, faydalı ve özgün makaleler yazarak sitenizin blogunda yayınlamanız, sitenizi hayatta tutacak önemli bir husustur. Altyapımızda her alan blog modülü sayesinde, makalelerinizi rahatlıkla yayınlayabilecek ve arama motorlarındaki sıralamanızı olumlu yönde etkileyeceksiniz.

Temel Arama Motoru Optimizasyonu - SEO | Site İçi Temel Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

SEO optimizasyon çalışmaları, arama motolarına sitenizi tanıtarak sayfalarınızın indexlenmesini sağlamaktadır. Web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkması, sitenizin daha kaliteli ziyareçileri çekmesi ve sitenizden maksimum verimliliği alabilmek için sitenizin öncelikle altyapısal anlamda mutlaka site içi SEO optimizasyon çalışmalarının yapılmış olması gerekiyor. Sitenizin yazılımı için gereken altyapısal/yazılımsal anlamdaki On-page SEO çalışmalarınızı özenle tamamlıyoruz. Site içi SEO Optimizasyon işlemleri açısından size kalan ise sadece sitenizi güncel içeriklerle beslemek olacaktır. Bunu da admin panelinizden rahatlıkla yapabilmektesiniz.

Transfer Rotasına Ait Harita Çizimi Transfer Rotasına Ait Harita Çizimi

Müşterileriniz siteniz üzerinden yaptıkları rezervasyonlar esnasında, seçmiş oldukları havaalanı ve transfer noktasına göre Google Maps üzerinden otomatik olarak transfer güzergah haritası oluşmakta ve ekranda yansımaktadır. Böylece müşteriniz, transfer güzergahı hakkında daha çok bilgiye sahip olabilecektir.

4 Farklı Kur Diliminde Çalışma | TRY-USD-EURO-GBP 4 Farklı Kur Diliminde Çalışma

Online havaalanı transfer sistemimizde 4 farklı parabirimi (Türk lirası, Euro, Dolar ve Pound) ile transfer fiyatlarınızı girebilir ve müşterilerinizin de kendi istedikleri parabiriminden fiyatları görüntüleyebilmelerini sağlayabilirsiniz. Çapraz kur bilgilerini otomatik olarak TCMB 'dan çekilmesini isteyebilir veya kendiniz de oranları yönetim panelinizden sabitleyebilirsiniz.

Yabancı Dil Seçenekleri| TR,EN,DE,RU. Yabancı Dil Seçenekleri

Online havaalanı transfer sistemimizde otomatik olarak yüklü 4 dil mevcuttur (Türkçe + İngilizce + Almanca + Rusça). 

Online Havaalanı Transferi Sistemi Paket Fiyatlarımız

Paket Özellikleri

U-ETDS Modülü

Transfer Siparişi Kaydı

Sipariş Onaylama/İptal Etme/Silme

Şehir Ekleme/Çıkarma

Havaalanı& Terminal Ekleme/Çıkarma

Araç Ekleme/Çıkarma

Güzergah-Fiyat Tanımlama

Seferler Modülü(Otomatik)

Sefere Şoför Atama

Erken Rezervasyon İndirimi Modülü

İndirim Kuponu Modülü

Müşteri Yorumları Modülü

Blog Modülü

SSL Güvenlik Sertifikası

SEO Optimizasyon (Site İçi Yazılımsal)

Yabancı Dil (TR+EN+DE+RU)

Dolar/Euro/Pound/TL Parabirimleri

Kredi Kartı ile Ödeme Özelliği

SMS Entegrasyonu

Bayi/Acente Modülü

Yıllık Yenileme Ücreti

 

Bronz

60 USD + KDV

350 USD + KDV Başvur

Gümüş

70 USD + KDV

450 USD + KDV Başvur

Altın

80 USD + KDV

550 USD+ KDV Başvur

Bronz

Standart paket özellikleri
(UETDS Entegrasyonu, Araç Ekleme, Güzergah Açma, Fiyat Güncelleme, Havaalanı Ekleme, Şoför Atama...vs)

Yıllık Yenileme Ücreti
60 USD + KDV

350 USD + KDV Başvur

Gümüş

Standart paket özellikleri
(UETDS Entegrasyonu, Araç Ekleme, Güzergah Açma, Fiyat Güncelleme, Havaalanı Ekleme, Şoför Atama...vs)

Kredi Kartı ile Ödeme Özelliği

SMS Entegrasyonu

Yıllık Yenileme Ücreti
70 USD + KDV

450 USD + KDV Başvur

Altın

Standart paket özellikleri
(UETDS Entegrasyonu, Araç Ekleme, Güzergah Açma, Fiyat Güncelleme, Havaalanı Ekleme, Şoför Atama...vs)

Kredi Kartı ile Ödeme Özelliği

SMS Entegrasyonu

Bayi/Acente Modülü

Yıllık Yenileme Ücreti
80 USD + KDV

550 USD+ KDV Başvur

  • Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
  • Paket fiyatlarımıza kurulum bedeli dahildir.
  • Yıllık yenileme ücreti, 1 sene sonra sistemi kullanmaya devam etmek istediğinizde ödeyeceğiniz ücrettir. Yenileme ücretleri ise yukarıdaki tabloda belirtilmiştir. Yıllık yenileme ücretlerine, hosting hizmeti + Güvenli SSL Sertifikası + website bakım hizmeti + sistem sürüm güncellemeleri + destek hizmetleri dahildir.
  • Paket son kullanım tarihi geçtiği halde yıllık yenileme ücretini ödemeyen müşterilerimizin websitesi otomatik olarak askıya alınmaktadır. Askıya alınmış siteler maksimum 45 gün sunucularda barınmakta ve daha sonrasında ise tüm dosyalar veritabanları ile birlikte sunuculardan tamamen silinmektedir. Sunuculardan silinmiş bir sitenin yayına alınabilmesi için yeniden kurulum yapılması gerektiğinden ek kurulum ücreti alınacaktır.
  • Sunulan paketler sadece 1 adet domaine kurulmaktadır. Birden fazla domaine yapılacak paket kurulumları için bizimle iletişime geçerek uygun teklif isteyebilirsiniz.
  • SMS Entegrasyon Modülü olan paketlerimizde SMS gönderimi için NETGSM SMS APİ entegrasyonu yapılmıştır. Dolayısıyla SMS gönderimi yapılabilmesi için bayisi olduğumuz NetGSM firmasından toplu SMS paketi (1.000 adet, 10.000 adet, 10.000 adet..vs) satın alınmış olunması gereklidir. Konuyla ilgili bizimle irtibata geçerek NetGSM üyelik sürecini başlatabilirsiniz.
  • Mevcut havaalanı transferi sistemimizin tasarımı standarttır. Özel tasarım yapılmamaktadır.
  • Online havaalanı transfer sistemimizde bulunmayan harici modüller için sürüm güncellemeleri müşterilerden gelen ortak taleplere göre yılın belirli zamanlarında yapılmaktadır. Tüm sürüm güncellemeleri ÜCRETSİZ yapılmaktadır ve yıllık yenileme ücretlerine dahil olduğu için sisteme eklenen yeni modüller için müşterilerimiz herhangi bir ücret ödememektedir.
  • Website içerisinde kullanılan metinlerde yapılacak ilavelerde yabancı dil tercümeleri ücret karşılığında yapılmaktadır.
Domain (Alan Adı) Yönetim Bilgileri
Seçeceğiniz online havaalanı transfer sisteminin kurulumuna başlamamız için mevcut sitenize ait domain kontrol panel bilgilerini tarafımıza ulaştırmanız gereklidir. Kendi sunucumuzda siteniz için açacağımız hosting ile bağlantısını kurabilmemiz için Nameserver (NS) bilgilerinde güncelleme yapmamız gerekecektir. Hosting ücreti paket fiyatımıza dahil olduğundan ek olarak hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.
Sanalpos Admin Giriş Bilgileri
Online havaalanı transfer sistemimizde, alan adınıza kurulumunu tamamladıktan sonra, eğer gümüş veya altın paketi seçmiş iseniz, kredi kartı ile tahsilatın yapılabilmesi için sanalpos entegrasyonu yapılması gereklidir. Eğer İyzico/İyzipos hesabınız veya Garanti Bankası, Denizbank, Halk Bankası, İş Bankası, TEB, Finansbank veya Vakıfbank bankalarından alınmış sanalposlarınız var ise bilgilerinizi bize göndererek sanalpos entegrasyonunuzu 1 iş günü içerisinde tamamlayabiliriz. 
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
Bizi Takip Edin
Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın.
Haberler & Duyurular
VIP Demaks Transfer Bizi Tercih Etti
20 yılı aşkın bir taşımacılık hizmetinin verdiği tecrübeyle, İstanbul, İzmir, Antalya ve Bodrum gibi popüler destinasyonlarda faal ...
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2024  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.