Otel online rezervasyon sistemimiz ile internetten satış yapmaya başlayın...

Otel Online Rezervasyon Sistemi

AnasayfaHizmetlerimizOtel Online Rezervasyon Sistemi
Otel Online Rezervasyon Sistemi / Hizmetlerimiz

Otelinize ait oda satışlarını internete taşıyarak online rezervasyonlarınızı hızlı ve güvenli bir platform üzerinden almak istiyorsanız kendi yazılımımız olan Sürrealist Otel Online Rezervasyon Sistemi’ni öneriyoruz.

Otel Online Rezervasyon Sistemimizin Başlıca Özellikleri

Online rezervasyon sistemimizin yönetimi çok kullanışlı ve kolaydır. Sistemimizde yer alan başlıca özellikler şu şekildedir:

Ödemeler Direk Sizin Sanalposunuza Düşer | Aracı yok, beklemek yok... Ödemeler Direk Sizin Sanalposunuza Düşer

Online rezervasyon sistemimizi seçmeniz halinde, websitenize sistemin kurulumunu yapıyoruz. Ödemelerin direk sizin hesabınıza düşmesi için de otel sanalposunuzu sisteme entegre ediyoruz.

Böylece websitenizden rezervasyon yapan bir kullanıcı kredi kartıyla ödeme yaptığında, bu tutar  aracı bir sanalpos ve banka hesabı olmadan anında ve direk olarak otelinizin sanalposuna geçer. Nakit akışı tamamen oteliniz sanalposunun kontrolünde olacağından ödemeleri almak için herhangi bir bekleme süresine ihtiyaç duymazsınız.

Sıfır Komisyon | Rezervasyonlarınızdan ek ücret alınmaz Sıfır Komisyon

Otel online rezervasyon sistemimizin yıllık paket fiyatları dışında, alacağınız rezervasyonlardan Sürrealist Web Tasarım & Yazılım şirketi olarak herhangi bir komisyon almamaktayız

Komisyon ödemeyeceğiniz için oda fiyatlarınızdan elde edeceğiniz kazanç diğer online rezervasyon sistemlerine göre daha fazla olacaktır.

Mobil Cihazlardan Rezervasyon | Akıllı telefonlar, tabletler... Mobil Cihazlardan Rezervasyon

Online rezervasyon sistemimizin mobil cihazlara uyumlu altyapısı sayesinde rezervasyonlarınızı mobil cihazlardan da rahatlıkla alabilirsiniz. Müşteriniz herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan, internetten online rezervasyon sayfanıza eriştiğinde kolaylıkla oda seçimi yaparak kredi kartı ile ödemesini gerçekleştirebilir.

Oda Kontenjan Kontrolü | Kontenjan Arttırma, Stop Sale, Open Sale Oda Kontenjan Kontrolü

Sistemimizde oda kontenjan takibini rahatlıkla yapabilirsiniz. Odalarınızı satışa kapalı tutmak istediğiniz tarihler varsa, her oda için ayrı ayrı STOP SALE uygulayabilirsiniz. Veya tam tersi, daha önceden belirli tarihler için satışa kapattığınız odalarınız varsa dilediğiniz anda yine odalarınızı satışa açarak OPEN SALE uygulayabilirsiniz. Ayrıca sisteme her oda tipi için dilediğinz sayıda kontenjan arttırımı / azaltımı yapabilirsiniz.

Odalara Ait Fiyatları Sisteme İşleme | TL + EU + USD + GBP Odalara Ait Fiyatları Sisteme İşleme

Oteliniz yurt içi ve yurt dışı için ayrı pazar fiyatları kullanıyorsa, sistemimizde her odanın fiyat listesini bu şekilde ayrı ayrı işleyebilirsiniz. Türk Lirası (TL), Euro (EU), Dolar (USD) ve İngiliz Sterlini(GBP) olmak üzere sistemimizde 4 farklı fiyat tablosu bulunmaktadır. Bu tabloların her birine odalara ait fiyatları işleyip, dilediğiniz fiyat tablosunu dilediğiniz pazarla eşleştirebilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmeti Tanımlama | Tek Yön, Çift Yön Havaalanı Transfer Hizmeti Tanımlama

Hoteliniz müşterilerinize havaalanından otele veya otelden havaalanına transfer hizmeti veriyorsa bu hizmetinizle ilgili fiyatları da sistemimize işleyebilirsiniz. Tek yönlü transfer ve çift yönlü transfer olmak üzere iki çeşit  transfer yönünüyle ilgili fiyatlarınızı ayrınıtılarıyla istediğiniz para biriminden belirtebilirsiniz.

Sisteme transfer fiyatlarınızı tanımlamanız halinde müşterilerinize online rezervasyon sistemi üzerinden transfer hizmeti almak isteyip istemediği sorulacaktır. Transfer hizmeti almak isteyen müşterilerinize transferleri ile ilgili ayrıntıları(Havaalanı bilgisi, uçuş saati, uçuş numarası..vs) da belirtmeleri istenecektir.  Böylece dileyen müşterileriniz hem oda rezervasyonu hem de transfer hizmetini tek sistem üzerinden ödemesini gerçekleştirme imkanı bulabilecektir.

Otel ve Oda Tanımlamaları | Otel ve oda içerikleri, resimleri, iletişim bilgileri..vs Otel ve Oda Tanımlamaları

Limitsiz oda ekleme özelliğinin bulunduğu sistemimize otel ve oda eklemek/düzenlemek çok kolaydır. Odalarınızı farklı dillerde isimlendirip tanımlamanız için çoklu dil seçeneklerimiz ( TR + EN + DE + RU) mevcuttur. Odalarınızla ilgili tüm ayrıntılı bilgileri ve resimleri rahatlıkla yönetim paneli vasıtasıyla ekleyebilir, dilediğiniz anda güncelleyebilirsiniz.

Zincir oteller için sunmuş olduğumuz Altın Paket sayesinde, online rezervasyon sistemimize istediğiniz sayıda otel ekleyebilirsiniz. 

İndirimler ve Aksiyonlar | Erken Rezervasyon İndirimi, Uzun Konaklamalara Özel İndirimler İndirimler ve Aksiyonlar

Dilediğiniz tarihler için erken rezervasyon indirimlerinizi sisteme işleyebilir ve oda satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca uzun dönem oda kiralamalarında müşterilerinize cazip gelecek özel indimleriniz varsa bunu da rahatlıkla sistemimize işleyebilirsiniz.

Minimum Konaklama Şartı Tanımlama | Bayramlar,tatiller ve özel günler için Minimum Konaklama Şartı Tanımlama

Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, yılbaşı, Sevgililer Günü ..vs gibi özel dönemlerde müşterilerinizin otelinizde 1-2 gün yerine örneğin minimum 3-4-5 gün gibi konaklamalarını şart koşmak isterseniz bunu sistemimizde kolayca uygulayabilirsiniz.

Ayrıca sadece özel dönemlerde değil, dilediğiniz tarihler arasında müşterinizin minimum ne kadar konaklaması gerektiğini sisteme işleyebilirsiniz. 

Minimum konaklama şartı tanımlama özelliği, Gümüş ve Altın Paketi'mizde mevcuttur.

Ödeme Seçenekleri | Tek Çekim, Taksitli Satış Ödeme Seçenekleri

Online rezervasyon sistemimizde sanalpos entegrasyonu sonrasında müşterilerinize tek çekim ödeme seçeneği yanında taksitli ödeme seçeneği de eklenebilmektedir. Tabii bunun için daha önceden bankanız ile görüşerek sanalposunuzda taksitli ödeme özelliğini aktif ettirmeniz gereklidir.

Çoklu Sanalpos Entegrasyonu | 3D veya Normal Çoklu Sanalpos Entegrasyonu

Online rezervasyon sistemimize başta Garanti Bankası, İş Bankası, Finansbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, Yapı Kredi Bankası olmak üzere tüm bankalara ait sanalposların (3D veya normal olarak) kurulumu sorunsuz yapılmaktadır. 

Sistemimize bir adet sanalpos kurulumu ücretsiz yapılmaktadır. Birden fazla sanalpos kurulumu için entegrasyon hizmet bedeli alınmaktadır. Sanalpos entegrasyonu 2-10 gün arası sürebilmektedir. Bu süre banka ile yapılacak yazışmalara göre artabilmektedir.

Ülkelere Göre Oda Fiyatı Tanımlama Ülkelere Göre Oda Fiyatı Tanımlama

Daha önce de belirttiğimiz gibi Türk Lirası (TL), Euro (EU), Dolar (USD) ve İngiliz Sterlini(GBP) olmak üzere sistemimizde 4 farklı fiyat tablosu bulunmaktadır. Gümüş ve Altın paketlerimiz sayesinde, müşteriniz sistemden oda sorgulattığı anda, bulunmuş olduğu ülkeye göre dilediğiniz fiyatların önüne çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

Örneğin, İngiltere'den online rezervasyon sayfanıza bakan bir ziyaretçiye İngiliz Sterlini (GBP), Kuzey Kıbrıs'tan sorgulama yapan ziyaretçiye Dolar (USD) fiyatların çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Rezervasyonları Görüntüleme Rezervasyonları Görüntüleme

Online rezervasyon sisteminizden yapılan kredi kartlı ve kredi kartsız tüm rezervasyonlar veritabanına otomatik olarak kayıt edilmektedir. Bu kayıtların ayrıntılarını dilediğiniz zaman yönetim panelinizden görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca online rezervasyon sayfası üzerinden yapılan her rezervasyon e-mail olarak müşteriye ve otel rezervasyon departmanına da düşmektedir. 

İstatistikler İstatistikler

Online rezervasyon sistemimiz vasıtasıyla tüm işlemler kayıt altındadır ve panel yöneticisine kullanıcılarla ilgili detaylı istatistikler sunmaktadır.

Örneğin rezervasyon sayfanızdan yapılan ve başarıyla sonuçlanan kredi kartlı işlemlerin toplam tutarını panelinizden görebilirsiniz. Ayrıca kredi kartsız işlemler ile kredi kartlı işlemlerin yüzde oranlarını ve en çok tercih edilen ödeme şeklini(peşin/taksitli ödeme) de öğrenebilirsiniz. Rezervasyonların en çok yapıldığı günleri ve müşterilerinizin taksitli seçimlerde en çok hangi seçeneği seçtiği ile ilgili istatistiki verilerin tamamı veri tabanında toplanmakta ve istatistiksel tablolar halinde hizmetinize sunulmaktadır.


Verdiğimiz örneklerdeki gibi birçok istatistiksel verileri panelinizde bulabilmeniz mümkün. Müşteri profilinizi daha net görebileceğiniz bu istatistki veriler, reklam ve tanıtımlarınızda yol gösterici bir rehber olacaktır.

Otel Online Rezervasyon Sistemi Paket Fiyatlarımız

Paket Özellikleri

Çoklu Oda Tanımlama

Oda Fiyatı Girme (TL,EU,USD,GBP)

Kontenjan Açma/Kapama

Transfer Hizmeti Tanımlama

Ülkelere Göre Pazar Fiyatı Tanımlama

Erken Rezervasyon İndirimi Tanımlama

Minimum Konaklama Şartı Tanımlama

Sınırsız Oda Resmi Ekleme / Fotogaleri

Mobil Cihazlara Uyumlu Altyapı

Yabancı Dil (TR+EN+DE+RU)

SSL Güvenlik Sertifikası

Sanalpos Entegrasyonu

Kredi Kartı ile Ödeme Özelliği

Taksitli Satış / Tek Çekim

Çoklu Otel Tanımlama

 

Bronz

40 USD + KDV Başvur

Gümüş

60 USD + KDV Başvur

Altın

Teklif
İsteyiniz
Başvur

Bronz

Standart paket özellikleri
(Oda Tanımlama, Oda Fiyatı Girme, Kontenjan Açma/Kapama, Erken Rezervasyon İndirimi Tanımlama, Transfer Hizmeti Tanımlama...vs)

40 USD + KDV Başvur

Gümüş

Standart paket özellikleri
(Oda Tanımlama, Oda Fiyatı Girme, Kontenjan Açma/Kapama, Erken Rezervasyon İndirimi Tanımlama, Transfer Hizmeti Tanımlama...vs)

Sanalpos Entegrasyonu

Kredi Kartı ile Ödeme Özelliği

Taksitli Satış / Tek Çekim

60 USD + KDV Başvur

Altın

Standart paket özellikleri
(Oda Tanımlama, Oda Fiyatı Girme, Kontenjan Açma/Kapama, Erken Rezervasyon İndirimi Tanımlama, Transfer Hizmeti Tanımlama...vs)

Sanalpos Entegrasyonu

Kredi Kartı ile Ödeme Özelliği

Taksitli Satış / Tek Çekim

Çoklu Otel Tanımlama

Teklif İsteyiniz Başvur

  • Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
  • Paket fiyatlarımız 1 yıllık kira bedelini yansıtmaktadır.
  • Paket fiyatlarımıza sanalpos kurulum bedeli dahil değildir. Sanalpos kurulumu için ek ücret alınmaktadır.
  • 1 yılın sonunda sistemi kullanmaya devam edebilmek için yenileme yapılması gereklidir.
  • Paket fiyatlarımıza 1 yıllık SSL sertifikası dahildir.
  • Sanalpos entegrasyonu 2-10 gün arası sürebilmektedir. Bu süre banka ile yapılacak yazışmalara göre artabilir.
  • Online rezervasyon sistem paketlerimiz standarttır bu yüzden sistemde bulunmayan harici modül ekleme talebinde bulunamaz.
  • Rezervasyon Koşulları metninde ekleme yapılacağı takdirde yabancı dil tercümeleri ücret karşılığında yapılmaktadır.
Hosting / Sunucu Paneli Giriş Bilgleri
Seçeceğiniz online rezervasyon sisteminin kurulumuna başlamamız için mevcut sitenize ait hosting kontrol panel bilgilerini tarafımıza ulaştırmanız gereklidir. 
Güvenli Alış Veriş İçin SSL Sertifikası ve Statik IP
İnternetten kredi kartı ile güvenli alış-veriş yapılabilmesi için sunucunuzda bulunması gereken en temel husus SSL sertifikasıdır. SSL sertifikası ile birlikte bir adet statik IP’nin de bu sertifikaya tanımlanmış olması gereklidir. Sanalpos alımı için bankaların internet sitelerinde ilk kontrol ettikleri bölüm SSL sertifikasının hostingde olup olmamasıdır.
Sanalpos Admin Giriş Bilgileri (3D veya Normal)
Online rezervasyon sistemimizde kredi kartı ile tahsilatın yapılabilmesi için çalışmakta olduğunuz bankanıza başvurarak işletmenize için sanalpos talebinde bulunmanız gereklidir. Banka tarafında sanalpos prosedürü tamamlandığı zaman, online rezervasyon sayfanıza sanalpos entegrasyonunun yapılabilmesi için size gönderilen sanalpos admin panel bilgilerini bizimle paylaşmanız gereklidir.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
Bizi Takip Edin
Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın.
Haberler & Duyurular
VIP Demaks Transfer Bizi Tercih Etti
20 yılı aşkın bir taşımacılık hizmetinin verdiği tecrübeyle, İstanbul, İzmir, Antalya ve Bodrum gibi popüler destinasyonlarda faal ...
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2024  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.