Web Tasarım & Yazılım
Kurumsal kimliğinize uygun özgün tasarımla isminizi web dünyasında 7/24 duyuralım...

Web Tasarım & Yazılım

Web siteniz sizin sanal dünyadaki kartvizitinizdir ve günümüz global dünyasında kurumsal kimliğinizi web siteniz olmadan duyurmanız çok zordur. Doğru kodlanmış, estetik bir şekilde tasarlanmış ve düzgün çalışan bir web site sayesinde hem isminizi daha rahat duyurabilir, hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Web siteniz özgün olsun, sizin kimliğinizi, prestijinizi ve gücünüzü yansıtsın istiyorsanız web sitenizi doğru ve emin ellere yaptırmanız gereklidir. Kurumsal kimliğinizle örtüşmeyen, doğru çalışmayan ve kullanıcıları sitenizden uzaklaştıran bir websitesi size yarar yerine zarar verecektir. Kurumsal web sitenizi, kullanılabilirliği kolay, tasarımı özgün ve sayfaları hızlı açılacak şekilde tasarlıyor ve prestijinize prestij katıyoruz.

Kurumsal Website Özellikleri

 • Özgün Kurumsal Web Tasarım
 • Yönetim Panelli (CMS)
 • Limitsiz Sayfa Ekleme Özelliği
 • Mobil Cihazlara Uyumlu Altyapı
 • SEO Optimizasyon Çalışmaları (On-Page)
 • Yabancı Dil Seçenekleri
 • Haber & Duyuru Modülü
 • Resim Galerisi
 • Ziyaretçi Defteri
 • Kolay Etkileşimli İletişim Formu ve Harita
 • Google Analytics İstatistikleri
 • Google Maps Kaydı
 • Arama Motorlarına Kayıt Hizmeti
 • Sosyal Medya Link Bağlantıları
 • Güncelleme Desteği
 • Ücretsiz Hosting & Domain (1 Yıllık)
Yol Haritasının Belirlenmesi
Öncelikle web site projesine başlamadan önce, siteniz için ne tarz bir tasarım istediğinizi, hedef kitlenizin kimler/ne olacağı gibi konuları netleştirip buna uygun bir yol haritası çiziyoruz. Bu yol haritasına göre tasarım çalışmalarına başlıyoruz.
Tasarımın Yapılması
Sizden aldığımız logo ile birlikte kurumsal kimliğinize uygun olacak, estetik ve esnek bir websitesi tasarlıyıp sizden onayını almak üzere sizinle irtibata geçiyoruz ve tasarımla ilgili stratejileri size aktarıyoruz.
Yazılıma Geçiş Aşaması
Sitenizin tüm kodlama işlemleri ve teknik altyapısı bu aşamada oluşturuyoruz. Web sitenize uygun olan yazılım dilini kullanılarak başta anasayfa olmak üzere tüm altsayfaları yaratıyoruz ve birbirleriyle etkileşimli hale getiriyoruz.
Testlerin Yapılması
Sitenizi yayına almadan önce kendi sunucularımızda sitenizi test ediyoruz ve sizin de kontrol edip görüş bildirmeniz açısından demo linkini sizinle paylaşıyoruz. Bu sırada sitenizde eksik kalmış içerik veya resimler varsa ayrıntılı olarak size raporluyoruz.
Web Sitenizin Yayına Alınışı
Son aşamada ise vereceğiniz onay ile birlikte yeni web sitenizi kendi hostinginizde yayına alıyoruz. Yayına alınma işlemi tamamlandığında arama motorlarına yeni web sitenizi ve site haritanızı da tanıtarak sayfalarınızın hızlı bir şekilde indexlenmesini sağlıyoruz.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Haberler & Duyurular
Havaalanı Transfer Sistemlerimiz Artık U-ETDS İle Entegreli
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın hayata geçirdiği U-ETDS sistemi ile D2 yetki belgesine sahip olan transfer firmaları, transfer güzergahlarını, taşıdıkları yolcu sayısını, yolcu bilgilerini ve varacakları noktaya kadar tüm detaylarını yola çıkmadan bu sisteme iletmekle yükümlüdürler.Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine biz de havaalanı transfer sistemlerimizde bir geliştirmeye giderek UETDS entegrasyonunu tamamladık. Sistemimizde yer alan yolcu listesi modülü ile müşterilerden sipariş esnasında isim soyisim ve pasaport bilgileri zaten istenmektedir. Sipariş, sisteminize kaydolduktan sonra yapacağınız işlem son derece basittir. İlgili transfer için şoför ve plaka ataması yaptıktan ve güzergah ücretini elle girdikten sonra, BİLGİLERİ UETDS'YE GÖNDER butonuna basmanız yeterlidir, tüm bilgiler UETDS sistemine otomatik olarak iletilecektir.U-ETDS modülümüz tüm havaalanı transfer sistemi paketlerimizde yer alan bir modüldür. Daha öncesinde transfer sitesi paketlerimizden satın almış olan müşterilerimiz, bu modülü kullanmak için ekstra bir ücret ödemeden kullanmaya başlayabilirler. Yapmanız gereken tek şey, bağlı bulunduğunuz Ulaştırma Bölge Müdürlüğü'ne gidip, bizim size vereceğimiz IP numarası ile U-ETDS WEB SERVİS YETKİ BİLGİLERİ dilekçesini doldurarak başvurunuzu yapmanız ve kullanıcı adı ve şifrenizi bize iletmenizdir. Akabinde  UETDS modülünüz 1 iş günü içerisinde aktifleştirilmiş olacaktır.Önemli hatırlatma: U-ETDS Modülümüz şimdilik sadece VIP/PRIVATE transferler için aktiftir.Shuttle transfer hizmeti veren firmaların UETDS modülünü kullanabilmeleri için geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir.Havaalanı transfer sistemi paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler için lütfen tıklayınız.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2019  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger