Web Tasarım & Yazılım
Kurumsal kimliğinize uygun özgün tasarımla isminizi web dünyasında 7/24 duyuralım...

Web Tasarım & Yazılım

Web siteniz sizin sanal dünyadaki kartvizitinizdir ve günümüz global dünyasında kurumsal kimliğinizi web siteniz olmadan duyurmanız çok zordur. Doğru kodlanmış, estetik bir şekilde tasarlanmış ve düzgün çalışan bir web site sayesinde hem isminizi daha rahat duyurabilir, hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Web siteniz özgün olsun, sizin kimliğinizi, prestijinizi ve gücünüzü yansıtsın istiyorsanız web sitenizi doğru ve emin ellere yaptırmanız gereklidir. Kurumsal kimliğinizle örtüşmeyen, doğru çalışmayan ve kullanıcıları sitenizden uzaklaştıran bir websitesi size yarar yerine zarar verecektir. Kurumsal web sitenizi, kullanılabilirliği kolay, tasarımı özgün ve sayfaları hızlı açılacak şekilde tasarlıyor ve prestijinize prestij katıyoruz.

Kurumsal Website Özellikleri

 • Özgün Kurumsal Web Tasarım
 • Yönetim Panelli (CMS)
 • Limitsiz Sayfa Ekleme Özelliği
 • Mobil Cihazlara Uyumlu Altyapı
 • SEO Optimizasyon Çalışmaları (On-Page)
 • Yabancı Dil Seçenekleri
 • Haber & Duyuru Modülü
 • Resim Galerisi
 • Ziyaretçi Defteri
 • Kolay Etkileşimli İletişim Formu ve Harita
 • Google Analytics İstatistikleri
 • Google Maps Kaydı
 • Arama Motorlarına Kayıt Hizmeti
 • Sosyal Medya Link Bağlantıları
 • Güncelleme Desteği
 • Ücretsiz Hosting & Domain (1 Yıllık)
Yol Haritasının Belirlenmesi
Öncelikle web site projesine başlamadan önce, siteniz için ne tarz bir tasarım istediğinizi, hedef kitlenizin kimler/ne olacağı gibi konuları netleştirip buna uygun bir yol haritası çiziyoruz. Bu yol haritasına göre tasarım çalışmalarına başlıyoruz.
Tasarımın Yapılması
Sizden aldığımız logo ile birlikte kurumsal kimliğinize uygun olacak, estetik ve esnek bir websitesi tasarlıyıp sizden onayını almak üzere sizinle irtibata geçiyoruz ve tasarımla ilgili stratejileri size aktarıyoruz.
Yazılıma Geçiş Aşaması
Sitenizin tüm kodlama işlemleri ve teknik altyapısı bu aşamada oluşturuyoruz. Web sitenize uygun olan yazılım dilini kullanılarak başta anasayfa olmak üzere tüm altsayfaları yaratıyoruz ve birbirleriyle etkileşimli hale getiriyoruz.
Testlerin Yapılması
Sitenizi yayına almadan önce kendi sunucularımızda sitenizi test ediyoruz ve sizin de kontrol edip görüş bildirmeniz açısından demo linkini sizinle paylaşıyoruz. Bu sırada sitenizde eksik kalmış içerik veya resimler varsa ayrıntılı olarak size raporluyoruz.
Web Sitenizin Yayına Alınışı
Son aşamada ise vereceğiniz onay ile birlikte yeni web sitenizi kendi hostinginizde yayına alıyoruz. Yayına alınma işlemi tamamlandığında arama motorlarına yeni web sitenizi ve site haritanızı da tanıtarak sayfalarınızın hızlı bir şekilde indexlenmesini sağlıyoruz.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Haberler & Duyurular
BÜYÜK KAMPANYA: Dolar Bazındaki Fiyatlarımızı İptal Ediyoruz, Düşürüyoruz ve TL'de Sabitliyoruz
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım şirketi olarak online havaalanı transfer sistemi paket fiyatlarımızda ve yıllık yenileme ücretlerinde, dolar kurunda yaşanan anormal yükseliş sebebiyle, dolar yerine TL bazında fiyatlara geçtiğimizi bildirmek istiyoruz. Hem eski hem de yeni müşterilerimizin dolardaki bu oyunlardan en az şekilde etkilenmeleri ve gelecekteki ödemeleri için daha rahat olmaları adına bu kararı almış bulunmaktayız. Buna göre atta yeni paket fiyatlarımızı size duyurmak istiyoruz.Online Havaalanı Transfer Sistemi Bronz Paket: 790 $ + KDV (5.080 TL + KDV) yerine 3.750 TL + KDVOnline Havaalanı Transfer Sistemi Gümüş Paket: 1.290 $ + KDV (8.300 TL + KDV) yerine 5.750 TL + KDVOnline Havaalanı Transfer Sistemi Altın Paket: 1.590 $ + KDV (10.300 TL + KDV) yerine 6.750 TL + KDVYıllık yenileme ücretlerindeki güncel fiyatlara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz: Yıllık yenileme ücretleri de düştüğünden ötürü bu kampanyadan eski müşterilerimiz de faydalanabilir. Yapmanız gereken tek şey, sözleşmelerinizi revize etmek üzere bizimle iletişime geçmektir.Dolar üzerinden bize diz çöktürmeye ve ülkemizin ekonomisini durdurmaya çalışanların oyunlarını, bu millet elbette bozar!
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2018  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger