Dinarkom İnşaat & Trafik İşaretleri Bizleri Tercih Etti

Dinarkom İnşaat & Trafik İşaretleri Bizleri Tercih Etti
20 yılı aşkın tecrübenin ışığında trafik güvenliği ve inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere 2013 yılında kurulan Dinarkom, websitesi ve mobil site çözümlerinde bizleri tercih etti.

Kurumsal ve modern bir arayüzle hazırlanan Dinarkom'un yeni websitesinde şirket hakkında detaylı bilgilere, referanslara ve yürütülmekte olan son projelerle ilgili detaylı bilgileri bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle mobil cihazlara uyumlu olarak hazırlanan mobil sitesi sayesinde artık heryerden Dinarkom'a ulaşabilirsiniz.

Dinarkom İnşaat & Trafik İşaretleri kurumsal websitesi : www.dinarkom.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger