Happy Hotel Kalkan Yeni Yüzüyle Yayına Girdi

Happy Hotel Kalkan Yeni Yüzüyle Yayına Girdi
Müşterilerine 2001 yılından beri tutkuyla hizmet eden, Antalya'nın Kalkan içerisinde yer alan Happy Hotel Kalkan, web sitesi ve online rezervasyon sistemleri çözümleri için bizleri tercih etti. Ayrıca mobil cihazlara uyumlu olarak hazırladığımız mobil websitesi sayesinde daha geniş bir ziyaretçi ağına hizmet sunmaya başlamıştır.

Kredi kartıyla kolayca rezervasyon alınabilen Happy Hotel'in yeni online rezervasyon sistemine ek olarak PayPal entegrasyonu da yapılmıştır. PayPal ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin bulunduğu otel online rezervasyon sistemi sayesinde Happy Hotel Kalkan oda rezervasyonlarını arttırmayı hedeflemiştir.

Happy Hotel Kalkan'ın resmi websitesi olan www.happyhotel.co.uk adresinden otel hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve oda rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger