Şengül Mobilya'nın Yeni Websitesi Yayına Girdi

Şengül Mobilya'nın Yeni Websitesi Yayına Girdi
Kaliteli ve özgün tasarımları ile 1993’ten bugüne Alanya’da hizmet veren Şengül Mobilya'nın,gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni websitesi artık yayına alınmıştır.

Şengül Mobilya'nın başta CNC ahşap işleme hizmetleri olmak üzere sunmuş olduğu tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiye www.cncalanya.com üzerinden ulaşabilirsiniz.Ayrıca yeni web sitesi ve hizmetleri ile ilgili görüş bildirmek için website kanalıyla iletişime geçebilir,Facebook ve Twitter sayfalarından da takip edebilirsiniz.


E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger