Side Daily Tours Yayına Girdi

Side Daily Tours Yayına Girdi
Side-Manavgat bölgesinde günlük tur hizmeti veren Side Daily Tours web sitesi ve mobil site çözümleri için bizleri tercih etmiştir. 

Bot turları, kültür turları, yiyecek & içecek turları.. vs gibi birçok kategorideki turlara ait bilgilere erişebileceğiniz Side Daily Tours'un yeni web sitesinde sanalpos entegrasyonu ve PayPal entegrasyonu başarıyla tamamlanmıştır. Dilediğiniz tur için kredi kartı veya PayPal ile online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Bununla birlikte web sitenin SEO optimizasyon çalışmaları çalışmaları da itina ile Sürrealist tarafından tamamlanmıştır. 

Side Daily Tours kurumsal website adresi : www.sidedailytours.com
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger