Sürrealist Tavsiye Programı'na Katılın, İş Ortağımız Olun!

AnasayfaDuyurularSürrealist Tavsiye Programı'na Katılın, İş Ortağımız Olun!
Sürrealist Tavsiye Programı'na Katılın, İş Ortağımız Olun!

Müşterilerimizden birisiniz ve sunmuş olduğumuz hizmetlere ihtiyacı olan birilerini mi tanıyor musunuz? Bizi tavsiye ederek %10 oranında komisyon kazanma şansı elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Sürrealist Tavsiye Programı nasıl çalışır?
Sürrealist'e müşteri getirin ve her müşteriniz üzerinden %10 oranında kazanç elde edin.

Sürrealist Tavsiye Programı kapsamında kimleri size tavsiye edebilirim?
Sürrealist'i tavsiye edeceğiniz müşteriler, daha önceden Sürrealist'in çalışmadığı müşteriler olmalıdır. Tavsiye programına yeni müşteri olarak kendinizi öneremezsiniz

Ödememi nasıl ve ne zaman alacağım?
Bizi tavsiye ederek yönlendireceğiniz müşterilerle, anlaşma sağlanıp projeleri tamamlandıktan ve son ödemeler alındıktan sonra, proje bedelinin %10'u size komisyon olarak ödenecektir. Ödemeler, tercihe göre banka havalesi veya nakit olarak yapılacaktır.

Müşteri başına kaç kere ödeme alacağım?
Ödemeler bir müşteri tavsiyesi için sadece bir kere yapılır. Aynı müşterinin daha sonradan Sürrealist'ten alacağı hizmet için tekrardan komisyon ödemesi yapılmaz.

Bir yakınıma sizden bahsettim, hizmetlerinizle ilgileniyor. Şimdi ne yapmalıyım?
Sürrealist'i tavsiye ettiğiniz müşterilere ait iletişim bilgilerini [email protected] 'ye mail atabilir veya 0535 451 9201 numaralı telefondan iletebilirsiniz. Müşterinin sizden geldiğini bilmemiz için bu bilgi paylaşımı çok önemlidir.

Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
Bizi Takip Edin
Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın.
Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz online havaalanı transfer sistemi, web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, backli ...
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2024  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.