Sürrealist'te Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Dönemi Başladı

Sürrealist'te Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Dönemi Başladı
Bugüne kadar sadece peşin ödeme ile çalışan şirketimiz, müşterilerimizden gelen taksitli ödeme taleplerini geri çevirmişti fakat bu taleplerin yoğunlaşması ile birlikte şirketimize ve çalışma prensiplerimize uygun bir altyapı arayışına girdik ve nihayetinde çözüm ortağımız İyzico ile tanıştık. 

Sürrealist olarak İyzico ile yaptığımız işbirliği sayesinde şirket olarak resmi üyeliğimiz tamamlanmış bulunmaktadır. Artık dileyen müşterilerimiz kredi kartı ile peşin veya 12 aya varan taksit seçenekleri ile ödemelerini rahatlıkla yapabilirler. 

İyzico altyapısı üzerinden kabul edeceğimiz ödemelerde sizin siparişinize özel göndereceğimiz linkler (İyzilink) sayesinde tek sayfa üzerinden ödemelerinizi, herhangi bir banka veya kart kısıtlaması olmaksızın, kolayca ve güvenli olarak yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla yapacağınız taksitli ödemelerdeki komisyon oranları son derece makul oranlarda olup aklınıza takılan tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger