Sürrealist'te Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Dönemi Başladı

AnasayfaDuyurularSürrealist'te Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Dönemi Başladı
Sürrealist'te Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Dönemi Başladı

Bugüne kadar sadece peşin ödeme ile çalışan şirketimiz, müşterilerimizden gelen taksitli ödeme taleplerini geri çevirmişti fakat bu taleplerin yoğunlaşması ile birlikte şirketimize ve çalışma prensiplerimize uygun bir altyapı arayışına girdik ve nihayetinde çözüm ortağımız İyzico ile tanıştık. 

Sürrealist olarak İyzico ile yaptığımız işbirliği sayesinde şirket olarak resmi üyeliğimiz tamamlanmış bulunmaktadır. Artık dileyen müşterilerimiz kredi kartı ile peşin veya 12 aya varan taksit seçenekleri ile ödemelerini rahatlıkla yapabilirler. 

İyzico altyapısı üzerinden kabul edeceğimiz ödemelerde sizin siparişinize özel göndereceğimiz linkler (İyzilink) sayesinde tek sayfa üzerinden ödemelerinizi, herhangi bir banka veya kart kısıtlaması olmaksızın, kolayca ve güvenli olarak yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla yapacağınız taksitli ödemelerdeki komisyon oranları son derece makul oranlarda olup aklınıza takılan tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
Bizi Takip Edin
Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın.
Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz online havaalanı transfer sistemi, web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, backli ...
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2024  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.