Sürrealist'ten Yeni Yıl İçin Fidan Hediyesi

Sürrealist'ten Yeni Yıl İçin Fidan Hediyesi
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım olarak geçen yıl başlattığımız fidan bağışını sürdürüyoruz ve birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimize daha yaşanabilir bir dünya için yılbaşı hediyesi olarak fidan hediye ediyoruz. 

Hediye ettiğimiz bu fidanlar TEMA Vakfı tarafından Çanakkale Kemelköy ağaçlandırma sahasına dikilmektedir. 

Fidan bağışımız ile ilgili e-sertifikalar müşterilerimize e-mail yoluyla gönderilmiştir.

Yeni yıl şimdiden tüm müşterilerimiz için umutlarının yeşerip büyüdüğü bir yıl olmasını dileriz.

Siz müşterilerimiz sayesinde sektörümüzde giderek kökleşiyor ve güçleniyoruz.  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Biz Kimiz?
“Kaliteyi Profesyonellikle Taçlandırdık” sloganıyla 2012 yılında yola çıkan şirketimiz web tasarımı, mobil website çözümleri, SEO optimizasyon, online havaalanı transfer sistemleri, backlink hizmetleri, domain & hosting çözümleri, otel online rezervasyon rezervasyon sistemleri gibi konularda uzmanlaşmış  kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurumdur.

Misyonumuz

Günümüzün en büyük reklam aracı olan interneti, en verimli şekilde kullanmak ve minimum maliyetlerde maksimum getiri sağlayarak bir reklam aracı olarak interneti kullanabilmek kurumumuz için en önemli stratejik yatırımıdır. Bu bağlamda misyonumuz bizimle çalışan her müşterimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak maksimum verimliliği ve geri dönüşü sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda, kaliteden ödün vermeyen dürüst ve güvenilir imajını, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2012 - 2022  Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger